INFOLINIA: 587 746 232

Senior,Couple,Relaxing,By,The,Sea,On,Sunny,Day

Pomagamy seniorom zachować jak najdłuższą aktywność

Senior,Couple,Relaxing,By,The,Sea,On,Sunny,Day

Wspieramy rozwój i edukację dzieci

Cooperation,Environment,Charity,Concept.,Nature,Support,volunteer,People,,Social.,Professional,Corporate

Jesteśmy miejscem współpracy i przestrzenią rozwoju

Cooperation,Environment,Charity,Concept.,Nature,Support,volunteer,People,,Social.,Professional,Corporate

Zapewniamy rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo rodziny

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

PARTNERZY

ludzie

FaniMani.pl

PARTNER WSPIERAJĄCY

Od początku istnienia Fundacji FaniMani.pl wspierają nas w pozyskiwaniu środków finansowych na realizację naszych celów statutowych i projektów. Dzięki platformie FaniMan.pl każdy może nas bezpłatnie wspierać w trakcie zakupów w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki, czy książki. Z każdego zakupu średnio 2,5% jego wartości  trafia do naszej Fundacji. Dziękujemy FaniMani.pl i ponad 1700 sklepom umożliwiającym wsparcie naszych działań.

Webankieta.pl

PARTNER WSPIERAJĄCY

Prawdopodobnie najprostsza na świecie platforma do tworzenia formularzy ankietowych online. Dzięki wsparciu i możliwościom technologicznym zagwa- rantowanym przez Webankieta.pl możemy jeszcze bardziej skutecznie rozwijać nasze programy pomocowe. Poprzez zastosowanie najnowocześniej- szych protokołów szyfrowania i lokalizacji serwerów w Polsce Webankieta.pl to również lider zarządzania danymi osobowymi i spełnienia wszelkich wymagań ze strony RODO.  Dziękujemy za Waszą pomoc.

VireWall

PARTNER WSPIERAJĄCY

VireWall Polska posiada kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu systemów bezpieczeństwa higienicznego.  Dzięki tej współpracy nasza Fundacja pomaga wyposażyć szkoły w nowoczesne urządzenia do oczyszczania i filtracji powietrza wewnętrznego. W ramach realizowanego wspólnie programu pomocowego nasz Partner udostępnia specjalistyczne urządzenia, które zapewniają stałą i niezawodną ochronę przed wszelkiego rodzaju zarazkami i wirusami w pomieszczeniach szkoły, w tym redukują zagrożenia mikrobiologiczne, pyły, kurz oraz alergeny. Systemy stosowane przez VireWall posiadają krajowe i międzynarodowe atesty oraz badania potwierdzające ich skuteczność działania.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

kontakt@fcbr.org.pl

tel. 587 746 232

Chcesz wesprzec?

AKTUALNOŚCI / AUDYCJE

Copyright 2022 • Fundacja Centrum Bezpiecznej Rodziny• All rights reserved