INFOLINIA: 587 746 232

Dziękujemy! Zakupy z FaniMani.pl i Tpay.com

Bardzo dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami i wspieracie nas na co dzień, m.in. robiąc zakupy online razem z FaniMani.pl. Zakupy z aplikacją mobilną FaniMani to podwójna moc radości – w ten sposób możesz pomagać nam bezpłatnie robiąc zwykłe, codzienne zakupy online! Wystarczy, że zainstalujesz aplikację FaniMani w swoim telefonie i skorzystasz z niej przed samymi zakupami. W ten sposób otrzymamy darowiznę od Twoich zakupów online, również tych zrobionych z telefonu. Każda pomoc, jaką otrzymujemy jest dla nas bezcenna.

Operatorem płatności jest Tpay.com, Krajowy Integrator Płatności S.A. posiadający status Krajowej Instytucji Płatniczej i podlegający pod nadzór Komisji Nadzoru Finansowego. Status Krajowej Instytucji Płatniczej jest potwierdzeniem świadczenia najwyższej jakości usług oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa zapewnianych przez Krajowy Integrator Płatności S.A. Uzyskanie statusu wiąże się ze spełnieniem rygorystycznych wymogów i jest gwarancją satysfakcji z dokonywanych transakcji.

Dzięki darowiznom od Waszych zakupów online możemy kontynuować nasze działania. Jeżeli chcecie dołączyć do grona osób, które pomagają nam w ten bezpłatny sposób, zainstalujcie Przypominajkę FaniMani i zacznijcie działać już dziś https://fanimani.pl/fcbr/.