INFOLINIA: 587 746 232

Dołącz do projektu edukacyjnego! Szukamy ekspertów z obszaru szeroko pojętej profilaktyki medycznej

Poszukujemy edukatorów i specjalistów od zdrowia!

Marzysz o zaangażowaniu w projekt, który nie tylko rozwija, ale również inspiruje? Chcesz być częścią innowacyjnej inicjatywy, która ma wpływ na społeczność? Mamy dla Ciebie propozycję!

Fundacja Centrum Bezpiecznej Rodziny zaprasza specjalistów z obszarów profilaktyki medycznej, medycyny pracy, chorób zakaźnych, ratownictwa medycznego oraz psychologii do współpracy jako wykładowcy w ramach projektu szkoleniowego finansowanego z funduszy europejskich.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu edukacyjnego?

Wpływ na społeczność

Twój wkład pomoże w podnoszeniu kompetencji pracowników i wolontariuszy różnych organizacji pozarządowych, co z kolei przyczyni się do wzrostu jakości ich działań społecznych.

Innowacyjne metody szkoleniowe

Wspieramy nowoczesne podejścia edukacyjne, które angażują i inspirują uczestników. Twoja kreatywność jest tutaj na wagę złota!

Prestiż i rozwój profesjonalny

Będziesz częścią projektu finansowanego z funduszy europejskich, co nie tylko dodaje prestiżu Twojej pracy, ale także oferuje możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • pasji i chęcią dzielenia się wiedzą ze swojej dziedziny z innymi;

  • gotowości dostosowania się do różnorodności grup uczestników;

  • zaangażowania społecznego, pragnienia wspierania działań społecznych
    i podnoszenia kompetencji innych.

Jak do nas dołączyć?

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: biuro@fcbr.org.pl w terminie do dnia 28 stycznia 2024 roku. Opisz, dlaczego chcesz być częścią naszego zespołu, jakie masz doświadczenie i co możesz wnieść do projektu edukacyjnego.

Dołącz do nas, aby wspólnie kreować społeczną zmianę i rozwijać się razem z Fundacją Centrum Bezpiecznej Rodziny! Zapraszamy do świata edukacji, inspiracji i pozytywnej zmiany!